Partneři

Partneři a pořadatelé

Prezentujte se na odborném kongresu PRÁVNÍ PROSTOR ještě dnes.
Využijte možnost představit vaší společnost nebo produkt na této prestižní akci.

Více informací vám podá marketing společnosti ATLAS GROUP.

Pořadatel

CODEXIS® je výjimečný právní informační systém, jedinečný zaměřením, komplexností a úplností obsahu, originálním způsobem zpracování, pestrou řadou výkonných funkcí a mnohými dalšími užitečnými vlastnostmi. Splňuje náročné požadavky odborníků z oblasti práva, výborně se osvědčil také uživatelům z ostatních profesí, kteří se s legislativou setkávají v každodenní praxi. Poskytuje souhrn legislativy České republiky a Evropské unie, judikatury České republiky, Soudního dvora Evropské unie a Evropského soudu pro lidská práva, a také související odborné Literatury.
www.codexis.cz

Hlavní partner

Akce se koná pod osobní záštitou hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D. .

www.pardubickykraj.cz

Hlavní odborní partneři

Kongres Právní prostor 2022 se koná pod záštitou ministra spravedlnosti JUDr. Pavla Blažeka, Ph.D.

www.justice.cz

Kongres Právní prostor 2022 se koná pod záštitou Ministerstva vnitra České republiky.

www.mvcr.cz

Soudcovská unie České republiky, založená v roce 1990, je nepolitické, profesní a dobrovolné stavovské sdružení soudců, vycházející z principů demokracie, právního státu, nezávislosti, mravní integrity a odpovědnosti soudců.

www.soudci.cz

Unie podnikových právníků ČR byla založena roku 1990, nahradila profesní komoru podnikových právníků. Unie byla založena za účelem hájení zájmů podnikových právníků.

www.uppcr.cz

SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR je nestátní dobrovolnou nepolitickou organizací, sdružující zaměstnavatele a podnikatele v České republice. Posláním Svazu je ovlivňovat hospodářskou a sociální politiku vlády České republiky s cílem vytvářet optimální podmínky pro dynamický rozvoj podnikání v ČR a hájit společné zájmy svých členů.

www.spcr.cz

Česká advokátní komora (ČAK) je největší samosprávnou právnickou profesní organizací v České republice. Zároveň vykonává veřejnou správu na úseku advokacie a jako taková chrání a garantuje kvalitu právních služeb poskytovaných advokáty.

www.cak.cz

Odborní partneři

ELSA je největší nezávislou asociací studentů práv na světě s působností na více než 200 fakultách ve 40 zemích napříč Evropou, sdružující téměř 30.000 studentů a mladých právníků.

www.elsa.cz

Západočeská univerzita v Plzni byla založena roku 1991.

www.zcu.cz

Právnická fakulta byla jednou ze čtyř zakládajících fakult Masarykovy univerzity v roce 1919.

www.law.muni.cz

Právnická fakulta byla obnovena v roce 1991, je druhou nejmladší fakultou Univerzity Palackého v Olomouci.

www.upol.cz

Právnická fakulta Univerzity Karlovy je jednou ze čtyř původních fakult na Univerzity Karlovy. Byla založena 7. dubna 1348.

www.prf.cuni.cz

Mediální partneři

Nakladatelská a vzdělávací společnost ANAG působí na českém trhu již od roku 1990 a patří k firmám s nejdelší tradicí v oblasti pořádání odborných seminářů, vydávání odborných publikací a časopisů. Firma působí po celé České republice.

Činnost společnosti je zaměřena především do tří oblastí:
•  vydávání ekonomické a právní literatury a publikací pro zdraví a volný čas,
•  vydávání odborných časopisů,
•  pořádání seminářů.

Produkty společnosti jsou zařazeny zejména v těchto oblastech: práce, mzdy, pojištění, ekonomika, daně, účetnictví, personalistika, clo, pracovní a obchodní právo, životní styl, alternativní léčba, pozitivní myšlení, vaříme pro zdraví, knihy pro maminky aj.  Na webových stránkách je veden i široký sortiment odborných publikací jiných nakladatelství, rozšířený navíc i o oblasti managementu a marketingu, počítačové literatury, odborných slovníků, encyklopedií a autoatlasů.

www.anag.cz

Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice.
V produkci společnosti jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

www.grada.cz

Nakladatelství Leges bylo založeno v roce 2008. Specializuje se na právnickou literaturu s přesahy do ekonomie a společenských věd. Vydává knihy pro právní praxi i vědu (komentáře, příručky, monografie) i učebnice pro studium práva. Knihy vynikají perfektním redakčním i knihařským zpracováním a atraktivní obálkou. Nakladatelství Leges si zakládá na vstřícném individuálním přístupu k autorům, zákazníkům i partnerům a na široké distribuci.

www.knihyleges.cz

Lawyers & Business detailně mapuje právní svět s jasným zaměřením na advokacii a poradenský byznys. Představuje - například pro potencionální klienty, zaměstnance i zaměstnavatele, rovněž ale pro konkurenty - významné advokáty a další poradce, rozebírá aktuální dění v této komunitě, stejně jako regulatorní témata a trendy dopadající na podnikatelské prostředí. Nezaměřuje se jen na Českou republiku, pravidelně přináší i pohled na Slovensko a příležitostně rovněž do dalších zemí. Na tvorbě obsahu se přímo podílejí experti a praktici, stejné jako významné právní instituce, do jejichž činnosti pak čtenáři přímo nahlížejí prostřednictvím specializovaných rubrik. Zaměřuje se ale rovněž na pohled opačný, pohled byznysu na poradenský sektor a regulaci.

www.lawyersandbusiness.cz

Právní prostor.cz je právní portál na doméně www.pravniprostor.cz, jehož cílovou skupinou jsou nejenom právní profesionálové a zástupci právnických profesí (právníci, advokáti, notáři, soudci, daňoví poradci atd.), ale všichni, kteří potřebují právní informace, tj. podnikatelé, management firem, zástupci veřejné správy či samosprávy, představitelé státních institucí či nadšenci práva.

Doménou právního portálu je pohodlný přístup k přehledně prezentovaným informacím, u kterých je kladen důraz na jejich kvalitu a fundovanost. Portál nabízí návštěvníkům také komplexní přehled o tom, co se v daném oboru děje. Obrovským bonusem je moderní webové prostředí vycházející z nejnovějších trendů a přívětivé uživatelské rozhraní s celou řadou možností a funkcí. Toto vše vytváří také ideální podmínky pro propagaci a reklamu partnerů portálu, a to se zaměřením na výše uvedenou cílovou skupinu.

www.pravniprostor.cz

Consulting Company Novasoft, a.s. je společnost, která přináší na český trh inovativní software NovaVoice pro detekci řeči. Program vyvinutý ve spolupráci s právníky i advokáty urychlí tvorbu potřebných textů, zefektivní
práci a usnadní vaši každodenní praxi.

www.ccnovasoft.cz

Partneři

Baloušek s.r.o. je přední český výrobce kalendářů, diářů, tiskovin pro děti,  notesů a dalšího nesezónního zboží. Zákazníkům nabízí kvalitní ruční knihařské zpracování a produkci na míru i pro ty nejnáročnější.

www.balousek.cz

logo bewooden

BeWooden je český výrobce originálních dřevěných módních produktů a doplňků. Společnost nabízí ručně vyrobené produkty dle nejnovějších trendů, dbajíc i na tradiční zpracování a přírodní motivy.

www.bewooden.cz

 

janek

Společnost Janek nabízí svým zákazníkům kvalitní produkt přímo od výrobce, ve kterém se skloubí tradice s moderní výrobou. České košile a doplňky nejsou vyráběny strojově. Každý výrobek prochází pečlivýma rukama zkušených švadlenek. Svědomitý výběr nejlepších materiálů, každodenní poctivá ruční práce s důrazem na detaily a dodržování stoprocentní kvality je jasným základem spokojeného zákazníka.

 

ANNOVINO není jen klasickým rodinným vinařstvím navazujícím s úctou na odkaz našich předků a vizionářského rodu Lichtenštejnů. Společnost patří mezi významné vinařské inovátory. Vinice se nacházejí v lokalitách, kde se kdysi rozlévalo třetihorní moře, na dohled hladinám zdejších rybníků a tak blízko slunci, jak jen to jde. Výkladní skříní ANNOVINO je odrůda Rulandské šedé, velkou radost nám dělají také odrůdy Hibernal, Ryzlink vlašský, Tramín, Pálava, Rulandské modré a Veltlín zelený.

www.annovino.cz

 

Imperial

Postaveno pro ty nejnáročnější

Hotel Imperial je významnou karlovarskou památkou. Pochází z počátku 20. století. Už v té době patřil k nejvýznamnějším a nejluxusnějším hotelům v Karlových Varech. A patří k nim i dnes. Spa hotel Imperial je místem pohody, klidu a relaxace se 100letou tradicí, který tvoří dominantu Karlových Varů.

www.spa-hotel-imperial.cz

 

 

eps kurýr

EPS KURÝR - EXPRESNÍ, PŘESNÝ, SPOLEHLIVÝ

EPS kurýr poskytuje služby nepřetržitě od 2. dubna roku 1992. Na služby rychlého kurýra si firmy velmi dobře zvykly a ty úspěšné si bez nich nedovedou představit své fungování. Od svého vzniku roste společnost díky vnímání potřeb zákazníků, znalosti trhu a neustálému zlepšování našich služeb.

www.epskuryr.cz

 

wiass

Společnost WI-ASS ČR  byla založena roku 1993. Za dobu svého působení získala důvěru mnohých podnikatelských subjektů a občanů. V roce 2011 se stala součástí RENOMIA GROUP, největší skupiny pojišťovacích makléřů v České republice.
Společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti pojištění i risk managementu a v případě pojistné události se podílí na jejím rychlém a úplném vyřízení.

www.wiass.cz

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © 2022, ATLAS consulting spol. s r.o. člen skupiny ATLAS GROUP